M Kuubis vaatleb videomängu: Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands – tere tulemast imekaunisse Boliiviasse


Tänavune seni kõige paremini müünud mäng Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands on üks sellistest teostest, mille ülevaate tegemiseks on vaja kindlasti see läbida, proovides ära nii üksikosa kui ka koos sõpradega madistamine.

Kui ma oleksin Ghost Recon: Wildlandsist teinud ülevaate ainult esimese poole põhjal, oleksin ma sellele andnud keskpärase hinnangu, kuid teine pool pani mind oma arvamust muutma, kirjutab ajaveeb M Kuubis.

See on seda tüüpi teos, kus üksinda või koos sõpradega saad sa täiesti erinevate mängukogemuste osaliseks. Ühel juhul on sul abiks arvuti poolt juhitud kaaslased, teisel juhul aga sõbrad kellega koos rünnakut planeerida ja niisama omavahel juttu puhuda ning sellest sõltuvalt võib muutuda ka sinu mängustiil.

Wildlandsi tegevus leiab aset imekaunis, kuid ohtlikus Boliivias, kus sa juhid neljaliikmelist eriüksust, mille eesmärgiks hävitada Santa Blanca narkokartell. Tegemist on suures avatud maailmas mänguga, kus leiab sadu erinevaid külasid või vaatamisväärsusi, mida avastada.