Logitechi klaviatuur Key-to-go rõõmustab Apple'i nutiseadmete omanikke kolmel moel


Logitech on oma kvaliteetsete klaviatuuride, hiirte ja kõlaritega rõõmustanud arvutikasutajaid juba aastakümneid. Isegi tahvelarvutite lisaseadmed pole Logitechile enam mingi uus teema, need on pälvinud tunnustust kõikjal maailmas.

Äsja aga tutvustas Logitech uut sinihambulist klaviatuuri Key-to-go, mis on silmapaistev isegi Logitechi kvaliteetsete ja uuenduslike toodete seas, kirjutab Photopointi ajaveeb.

iPad-tahvelarvutitele ja iPhone-nutitelefonidele mõeldud klaviatuur Key-to-go on pritsmekindel, mis tähendab, et vee alla sellega kirjutama minna ei maksa, kuid klaviatuurile ümberläinud limonaadiklaasi sisu võib südamerahuga märja lapiga ära pühkida ja jätkata kirjutamist.

Klaviatuuri ümbritsev uudne materjal FabricSkin kaitseb kirjutusvahendit peale vedeliku ka mustuse eest.

Klaviatuur on piisavalt kompaktne (242 x 137 x 6 mm), samas piisavalt suur mugavaks kasutamiseks. Paraku puudub eraldi numbriblokk, kuid see eest on klaviatuur varustatud mitmete iOS-i jaoks vajalike otseklahvidega.

Key-to-go muudab unikaalseks aga see, et sellel on mehhaanilised klahvid, mis on tänapäeval kasutusel vaid kallima otsa mänguriklaviatuuride juures.

Viimane ja üpris meeldiv uudis on klaviatuuri hind – kõigest 70 dollarit, mis kõiki objektiivseid asjaolusid arvesse võttes on enam kui normaalne.