LG Pantheri sisu selgunud

 (11)
Panther
Foto: wmexperts.com---

Forte avaldas 27. mail HTC nutitelefoni Desire arvustuse. Androidi seadmele vastukaaluks tahame tutvustada Windows Phone 7 operatsioonisüsteemi kasutavat LG Pantherit, mis on tehniliste näitajate poolest päris sarnane.

Tehnilistest näitajatest siin peamiselt juttu ongi, sest need polnud seni teada, aga hiljuti tekkis maagilisel kombel internetti vastavaid andmeid edastav tabel.

1 GHz Snapdragoni protsessoriga seadmel on muuhulgas: 3,5tolline 480 x 800 lahutusega puutetundlik AMOLED-ekraan, viie megapiksline autofokuseeriv kaamera ja LED-välk, 720p kõrglahutusega video salvestamine, A-GPS, Wi-Fi, Bluetooth, HSDPA, 3,5 mm audiopistik, microUSB, kiirendusmõõtur. Klahvistik on QWERTY.

Ei midagi ülivõimsat, aga funktsionaalne küll. Märkimisväärne on 720p HD video, mis hakkab neil päevil normiks kujunema. Kuna opsüsteem on uus ja seade veel arendamisel, võib mõni näitaja kindlasti muutuda.

Pocket-linti ajakirjanik on saanud Pantherit juba proovida, ning Windows Phone 7 värskeim järk paistis kenasti töötavat, kuigi puutetundlik ekraan vajas veel vastuvõtlikumaks muutmist.

Panther on tõenäoliselt esimesena turule jõudev Windows Phone 7 telefon, see ilmub aasta viimases kvartalis.