Kuidas ülekaalulise lemmiklooma jalavaeva vähendada

 (8)
Kuidas ülekaalulise lemmiklooma jalavaeva vähendada
Foto: More Th>n

Ülekaalulisus ei kujuta probleemi ainult inimestele, vaid ka nende lemmikloomadele. Eriti, kui vaene kuts või kass peab leppima väheliikuva eluga, kuid armastab toidulauas istuvatelt kahejalgsetelt liigseid mõnuampse norida.

Lemmikloomade rasvumine areneb mõnel pool juba "rahvuslikuks" probleemiks. Näiteks kindlustusfirma More Th>n andmetel on oodata, et 52% Suurbritannia kodukoertest on 2022. aastal ülekaalulised, Mail Online.

Seetõttu on neil välja töötatud uus kodune tehnikaseade, Stair of the Dog 2022. See on trepile kinnitatav lift, millega koer võib üles-alla sõita ja talle ohtlikuks muutunud kodutreppe vältida.

Kindlasti võiks sellega sõita ka kassid ja muud koduloomad, aga koera on ilmselt kergem dresseerida plastmassist kausis istuma ja käpaga vajalikule nupule vajutama, et sõit saaks alata.

More Th>n ei hakka lifti ise turule tooma, lootes leida tootmispartnereid. Kuivõrd hinnaks on märgitud 5000 inglise naelsterlingit (ümmarguselt 6000 eurot), võib see toode prototüübiks jäädagi.

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.