Kuidas teenida Bitcoine, osa 3 – ausa tööga

 (27)
Kuidas teenida Bitcoine, osa 3 – ausa tööga
Foto: AP

Bitcoinid kui korrapärase sissetuleku allikas – sellele keskendub kolmas ja viimane osa Forte artikliseeriast "Kuidas teenida Bitcoine".

Lisaks töötamisele kas mõnes ettevõttes või mittetulundusühingus on alati võimalik hakata füüsilisest isikust ettevõtjaks ja nõuda tasu Bitcoinides.

Toome ära napi nimekirja veebikohtadest, kus saab tööpakkumisi otsida või ise töökuulutusi avaldada. See on väga mugav viis Bitcoinide teenimiseks, kuna paljusid töid on nüüdisajal võimalik teha kodunt.

WorkForBitcoin

on veebikoht, kus saab teha mõlemat — postitada tööotsimiskuulutusi ja sirvida teiste kasutajate avaldatud pakkumisi.

Palju otsitakse programmeerijaid ja IT-spetsialiste, kuid esindatud on ka muud valdkonnad, mistõttu tasub veebilehele kiigata, et näha, kas seal leidub ehk midagi, mis teid huvitab.

Foorum Bitcointalk

on teine hea hüppelaud. Mõned tööotstest, mida seal pakutakse, pole eriti ajakulukad, mistõttu on see hea võimalus Bitcoine kiiresti soetada.

BitGigs

on veebi-tööotsinguportaal, kus leidub tõeliselt lai valik pakkumisi.

***

Forte artikliseeria saab käesolevaga läbi, aga võimalusi virtuaalraha koguda on teisigi kui leidub pealehakkamist.

Seotud lood:

Need on aga sobivamad äriomanikule või riskantsemad (s.t võid senikogutu kergesti kaotada), nii et ei hakka neid loetlema. Kes tahab, leiab ise.

Loe meenutuseks ka artikliseeria esimest osa, mis tutvustab Bitcoinide teenimise võimalust üsna passiivsel ja turvalisel moel.

Teine osa keskendub võimalustele Bitcoine välja laenata ja seeläbi neid juurde teenida.