Kuidas oleks: Apple'i rekordkallis telefon iPhone X vähemalt kuus korda odavamalt!

 (34)
Kuidas oleks: Apple'i rekordkallis telefon iPhone X vähemalt kuus korda odavamalt!
ekraanitõmmis

Apple väljastas novembris iPhone'i ja üldse nutiajastu 10 aasta juubeliks rekordkalli mudeli X, mille hind algab 999 USA dollarist või eurost, olenevalt, kas see osta USA-s või Euroopas.

Nii soolane hind võib panna muidugi ka suurimad fännid hambaid kiristama, mistõttu oli ootuspärane, et mõni Hiina tootja sarnase telefoni oluliselt taskukohasema hinnaga peagi välja toob.

Ja nii läks (millal Hiina tootjad on selles mõttes enne alt vedanud, eks). Oukitel pakub iPhone X-iga väga sarnast mudelit U18 hetkel USA-s kõigest 159,99 dollariga, ehk X-ist enam kui kuus korda odavamalt.

Pakkumine kehtib ainult 1.-7. veebruaril või 999 eksemplarile, mille järel kasvab hind 179,99 dollarile. Mis pole muidugi ka paha.

Kiika sinagi Oukiteli lehele!

Mudeli U18 disainijad laenasid Apple'i kõrval siiski detaile ka teistelt suurtelt tootjatelt, "lõua" osas Samsungilt, tagakülje nupuga LG-lt.

Mis Oukiteli telefoni puhul muljet avaldab, on aga 4000 mAh aku. Aga see on ju firma, mis annabki välja rekordmahukate akudega telefone.

Põhinäitajad pole selle raha eest samuti sugugi pahad:

Seotud lood:

* 21:9 kuvasuhtega 5,8-tolline ekraan (1512 x 720 pikslit)
* MediaTeki 1,5 GHz kaheksatuumaline kiip
* 16 MP topelt-tagakaamera

Aga eks see pigem üks kurioosum ole, eelkõige sobiv neile, kes tahavad kindlasti iPhone X-i välimusega seadmega uhkeldada, ilma selle eest õiget hinda maksmata.