Kõigest kõmu: Google teatas, et neil pole plaanis oma arvutiversiooni avalehte muuta


Kõigest kõmu: Google teatas, et neil pole plaanis oma arvutiversiooni avalehte muuta
Minimalism jätkub.ap.google.com

Forte vahendas läinud nädala teisel poolel paarist välismaisest meediakanalist (nt The Guardian) läbi käinud uudist, mille kohaselt plaanib Google oma arvutiversiooni avalehte Google.com oluliselt muuta, lisades sinna mobiiliversioonide omale sarnase uudistevoo. Ettevõte teatas nüüd aga, et mingeid selliseid plaane pole olemas.

Kui The Guardiani uudise põhisõnum seisnes selles, et Google muudab esimest korda aastast 1996 radikaalselt oma arvutiversioonide avalehe väljanägemist, siis Ars Technica vahendab nüüd Google`i PR-osakonda, mille teatel selliseid plaane pole. Google`i arvutiversiooni avaleht ei muutu nutifoniversioonide sarnaseks.

Google`i ametlik vastus Ars Technica järelpärimisele oli järgmine: "Tänud küsimuse eest. Selle aasta lõpus on meil plaanis mingi versioon uudistevoost google.com-i mobiilse veebiversiooniga liita. Aga selle lõplik disain ja funktsionaalsus on veel täiesti kinnitamata, kuna oleme alles katsetusfaasis.
Et kõik oleks selge, siis arvutiversiooniga seoses pole meil mingeid plaane (To be clear, we have no plans for desktop)."

Niisiis näib, et tegu on juhtumiga, mille puhul meediaväljaanded Google`i 19. juulist pärit blogiposti valesti tõlgendasid. Selles räägiti vaid mobiilsest Google`ist ja rakendustest ning seal ees seisvatest muutustest.