Kas keegi vajab veel uut kontoritarkvara? Microsoft annab välja Office 2019

 (8)
Kas keegi vajab veel uut kontoritarkvara? Microsoft annab välja Office 2019
ekraanitõmmis

Microsofti Office on kahtlemata populaarne kontoritarkvara – Word, Excel, Outlook ja Powerpoint on ju klassika –, aga paljudele tundub, et nende uuendamisel pole enam erilist pointi.

Kõik vajalik on niigi olemas ning tasuta alternatiivsed valikud Google'ilt või teistelt samuti käeulatuses. Kes üldse vajab näiteks uuemat Wordi kui 2013. a väljalase?

Microsoft ilmselgelt samamoodi ei arva, nii et tehnoloogiahiid kuulutas oma uue kontoritakvara-põlvkonna ilmumisest, mis kannab nime Office 2019.

Tarkvarapaketi märksõnad olla parandatud kasutatavus, rohkem võimalusi IT-toe poolse halduse, häälkäskluste ja turvalisuse osas, aga ka serveritoe osas.

Tutvustusvariant ilmub tuleva aasta teises pooles ja pakub serverivariante äppidest nagu SharePoint, Exchange ja Skype for Business.

Tootja esialgu järgmist Office'it põhjalikult ei tutvusta. Sihtgrupp olla need kasutajad, kes pole endiselt pilvepõhiseks tööks valmis ning soovivad äppe arvutisse paigaldada.

Samas puudutavad esialgu mainitud konkreetsed uuendused peamiselt puutepliiatsi kasutamist, nii et sihtgruppi ei saa nimetada siiski just vanamoeliseks.