Kas HP on parem kui MacBook Pro?

 (43)
Kas HP on parem kui MacBook Pro?
HP ja MacBooki võrdlusArvutimaailm

Arvutimaailm võttis kätte ja võrdles kahe sarnase sihtrühmaga sülearvutit: MacBook Pro ja HP 1040 G5. Kumb on parem, mis parameeterid on olulisemad või määrab lõpliku valiku hoopis järatud õunaga kaanepilt jääb vaataja otsustada.

Macbook Pro on olnud üle kümne aasta graafiliste disainerite ja üldse oma ala spetsialistide poolt kõrgelt hinnatud tööriist.

Kuid viimastel aastatel on pro õunaga seotud probleemide arv suurenenud ja mõõtkava siinjuures on: drastiliselt.

Probleemid on seotud näiteks klaviatuuriga, mis on muuhulgas ka alla keskmise kasutatavusega, aga ka ekraani lintkaabel kipub paari aastase kasutamise järel lihtsalt katki minema.

Seevastu Hewlett-Packard on teinud märkimisväärse arenguhüppe just seadme kvaliteedi osas.

Pärast eriti valusalt läbi kukkunud HP Pavilion seeriat vandusid nii mõnedki, et nad ei vaata enam kunagi HP poole.

Aeg palju edasi läinud ning Arvutimaailma suureks üllatuseks paremuse suunas. Isegi sülearvutite edasimüüja tõdes, et praegustel Elitebook ja Probook HP mudelitel on vähem garantiijamasid kui konkurentidel.

Jättes emotsioonid kõrvale, on võrdluses tegemist kahe alumiiniumkorpuses sülearvutiga, mis mõeldud just ärikasutajale või inimesele, kes ei viitsi tegeleda iga paari aasta tagant arvuti vahetuseg. Sõber ja tööloom pikaks ajaks peaks leiduma mõlemas.

Seekordne Arvutimaailma video ei ole ülevaade vaid hoopiski presentatsiooni võtmes tehtud võrdlus.

Saage tuttavaks, siin on MacBook PRO (13", 2016) ja HP 1040 G5.

Kumb on parem, mis parameeterid on olulisemad või määrab lõpliku valiku hoopis järatud õunaga kaanepilt, jääb vaataja otsustada.

Arvutimaailma tegemistega saab kursis olla
https://www.facebook.com/arvutimaailm/
https://www.instagram.com/arvutimaailm/

Target