Karbist välja: Panasonicu kompaktkaamerate lipulaev Lumix LX-7

 (7)
Karbist välja: Panasonicu kompaktkaamerate lipulaev Lumix LX-7
Foto: blog.photopoint.ee

Kui sa tahad pildistada paremaid pilte, siis ei pea sa endale tingimata ostma suurt, suure sensoriga ja suure megapiksliarvuga kaamerat.

Siin on üks teistsugune aparaat. Sellel on väikene korpus, väikene sensor ja… vähe megapiksleid. Ometi on see nii pagana hea kaamera, et kui mul see oleks, viskaksin ma oma suure peegelkaamera kõhklemata nurka ja haaraksin igapäevapildistamise jaoks selle. Panasonicu kompaktkaamera Lumix DMC-LX7, kirjutab Photopointi ajaveeb.

Lumix LX7 on maailma kõige valgusjõulisema objektiiviga kompaktkaamera. F/1.4-2.3 maksimaalse avavahemikuga Leica objektiiv saab väga hästi hakkama hämarates valgustingimustes ning on erinevate ülevaadete kinnitusel ka võimeline pildistama väga terava joonisega fotosid.

Objektiivist ei jää maha ka ülejäänud kaamera – pärlendavalt musta pinnakattega metallist korpuse, objektiivi ümber oleva mehaanilise avarõnga ning rohkete juhtnuppude-lülitite poolest võiks LX7 kaamerale vabalt ka Leica prestiižse logo peale lükata.

(Kõrvalpõikena võib mainida, et tegelikult ongi Leica seda teinud. Panasonic LX-7 on kopsakama summa eest saadaval ka kui Leica D-LUX 6.)

Loe täisteksti ja vaata rohkem pilte Photopointi ajaveebist.

Panasonic Lumix DMC LX7 kompaktkaamera Photopointis: 579 eurot