Kahendsüsteemis käekell

 (16)
Kahendsüsteemis käekell
Foto: Tokyoflash---

Kui pead end arvutiguruks, valmistab sinus tõenäoliselt huvi või elevust Jaapani tootedisainifirma Tokyoflash Japani kontseptkäekell. See näitab aega ja kuupäeva, kuid ainult kahendsüsteemis, sest tavapärased väljendusvormid on liiga igavad!

Nende ajaveeb kirjutab: "Lõpuks ometi, kontseptdisain, mida on äärmiselt kerge lugeda. Tunnid, kümne minuti grupid ja üksikud minutid on näidatud kolmes osas üksteise all. Samal moel on esitatud kuupäev."

Binary Flow nimeline ajanäitaja on mõeldud USB-augu kaudu taaslaadimiseks; kasutusel on väga erinevad materjalid nagu roostevaba teras, kumm ja e-paberi lahendusel põhinev ekraan.

Nagu kontseptdisainide puhul ikka, nüüd eksisteerib ainult oht, et see ei jõuagi kunagi materiaalsel kujul maailma ette.

Lõpetuseks vaimukas kommentaar Gizmodo saidi lugejalt, kes eelistab end kutsuda nimega OldSchoolGadgetLover: kas võiks luua ka "rääkiva variandi", mis toksib kella ning kuupäeva välja Morse koodiga? Te ei tahaks, et vaegnägijad jääks nii praktilisest asjast ilma.