Interneti hittvideo: kaval poiss kasutab koduste ülesannete lahendamisel nutikõlari abi

 (4)
AMAZON.COM-SMART HOME/
Amazoni nutikõlarFoto: Elijah Nouvelage, Reuters

New Jerseys elav Yerelyn Cueva sai videosse naljaka juhtumi, kuidas ta kuueaastane poeg Jariel matemaatikaülesandeid Amazoni nutikõlari abiga lahendab.

"See oli täiesti tavaline päev - ta tegi oma koduseid ülesandeid ja järsku kuulsin elutoast, et ta küsis tehete kohta abi Alexalt (Amazoni nutiabiline - Forte). Kahjuks ei jäänud videosse see, kuidas ta Alexat abi eest tänas," ütles 24-aastane Cueva New York Postile.

Naise sõnul oli nutikõlar olnud nende kodus vaid umbes nädalakese, kui ta poeg juba sellele rakenduse välja mõtles. "Tegelikult on matemaatika ta lemmikõppeaine. Ta oli lihtsalt laisk ja tahtis asju kiiremini teha," ütles Cueva.

Amazoni tooteid jõudis sellel pühadeperioodil ilmselt nii mõnessegi USA peresse, ettevõte müüs võrreldes eelmise aasta pühadeperioodiga miljoneid seadmeid rohkem ning sai ka kümneid miljoneid uusi püsikliente. USAs saadeti Prime kliendiprogrammi liikmetele jõuluperioodil üle miljardi eseme.

Cueva sõnul peab ta nüüd meeles pidama, et poisi ja kõlari suhtel silm peal hoida. "Tõenäoliselt pean ma selle lihtsalt välja lülitama, et ta maha kirjutamisega ei jätkaks," ütles ta.