Hüpnotiseerija kavandab Twitteri ja Facebooki kaudu massihüpnoosi

 (30)
Chris Hughes
Foto: chrishugheshypnotherapy.co.uk---

Hea näide, kuidas kasutada moodsaid meediakanaleid mainekujunduseks ja reklaamiks: end asjatundjaks nimetav Chris Hughes on võtnud nõuks korraldada kahe populaarse sotsiaalvõrgustiku vabatahtlike abil ehtne massihüpnoos!

Suurbritannias elav 34aastane Chris Hughes näeb välja nagu noorem kenam Kevin Bacon ja nimetab end hüpnotiseerijaks-hüpnoterapeudiks, kes on spetsialiseerunud peamiselt inimeste aitamisele, kelle eesmärgiks kaalus alla võtta või suitsetamine lõpetada.

Nüüd plaanib ta veel midagi palju ambitsioonikat: mõjutada Facebooki ja Twitteri kasutajaid transsi langema, nii et nad ei suuda toolilt tõusta, silmi avada ja käsi üksteisest eraldada. Nad kogevad samas oma elu suurimat lõdvestustunnet. Hughes lubab samas, et kogemus on täiesti ohutu ja inimene saab lahkuda, millal tahab. Kuidas see sobib kokku võimetusega toolilt tõusta, silmi avada ja käsi eraldada, ta ei täpsusta.

Sündmus leiab aset 4. jaanuaril ja sellest saab maailma suurim online-hüpnoosi sessioon. Osaleja vajab ainult arvutit, kuulmisvõimet (see toimub muidugi Hughesi hääle abil) ja Twitteri või Facebooki kontot.