HTC One mini 2 – mõistlik "vähendatud" variant tootja tänavusest tipptelefonist

 (14)
HTC One mini 2 – mõistlik "vähendatud" variant tootja tänavusest tipptelefonist
Foto: tootja

Mustritel on kombeks korduda. Nõnda pole teab mis üllatus, et lisaks HTC tänavusele lipulaevale M8 võisime oodata ka selle vähendatud sõsarmudelit.

Täna hommikul tutvustaski Taiwani telefonitootja perekonna One uusimat liiget – metallist korpuse, 5-megapikslise esikaamera ning 4,5-tollise ekraaniga One mini 2, vahendab Kahvel.ee.

Väliselt meenutab pisitelefon 5-tollise ekraaniga One'i, kuid suurimaks erinevuseks on teise tagakaamera puudumine, mida on tarvis muudetava fookusega fotode tegemiseks.

Selle asemel leiame aga üheainsa 13-megapikslise sensori, mis tundub ausalt öeldes mõistlik, kuna UltraPikslid aitavad küll pimedas pildistada, ent 3 korda väiksemate fotodega olnuks vast keeruline konkurentsis püsida.

Alles on aga jäetud BoomSound-kõlarid, mis on arvatavasti paremad kui mullusel mudelil. Meie kogemus ütleb, et vähemalt M8 esikõlaritele pole tänavuste tippmudelite seas kellelgi midagi vastu panna ning helikvaliteet on märgatavalt parem kui möödunud aasta mudelil M7.

Foto: tootja
Seotud lood:

Tarkvaralise poole pealt pakub HTC Android KitKati, Sense 6 kasutajaliidest ning üllatavalt kasulikuks osutunud täiendatud BlinkFeedi.

Loomulikult leiab telefonist ka Zoe-kaamera, mis peaks meeldima neile, kes soovivad samaaegselt salvestada fotosid ja paari sekundi pikkuseid videoklippe.

Kui M8 omab neljatuumalist Snapdragon 801 protsessorit, siis mini 2 piirdub samuti neljatuumalise, kuid 1,25 GHz taktsagedusel töötava Snapdragon 400ga.

Seadmel on ka 2100mAh aku, microSD pesa ning NFC tugi. Kes soovivad infrapunasaatjat või telefoni koputuste ja näpuviibetega äratada, peavad vaatama täissuuruses M8 poole.

Eestise jõuab HTC One mini 2 juuni lõpus või juuli alguses ning telefoni hinnaks kujuneb 450 eurot.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.