Hankige oma juhtmeta netiühendus kodututelt!

 (13)
Hankige oma juhtmeta netiühendus kodututelt!
Foto: SXSW

Hea maitse piire ületav või mitte, lugege originaalseima avaliku tehnoloogiakasutuse kohta, millest näiteks sellel nädalal üldse lugeda saab! Täna Austinis USAs algava South by Southwesti muusikafestivali korraldajad panid kohalikud kodutud nimelt avalikku juhtmeta internetti jagama.

Turundusagentuuri Bartle Bogle Hegarty teostatud kampaania kannab nime Homeless Hotspots (Kodutud kuumkohad); see rakendab piirkonna kodutuid festivalil osalejatele Wi-Fi internetti pakkuma, vahendab News Discovery.

Osaleda soovijad saavad selga T-särgi kirjaga "I am a 4G hotspot" (Olen 4G kuumkoht). Netinäljased saavad neilt kuumkohaseadmed ja sellega ligipääsu kiirele juhtmeta netile, ega pea maksma, kui ei taha.

Kui kasutajad on siiski nii kenad ja maksavad teenuse eest, võib seda teha sularahas või PayPali kaudu. Projekti kodukas nimetab sobivaks annetuseks kaks dollarit 15minutilise kasutuse eest. Raha läheb kodutuvarjendile Front Steps.

Vähemalt ingliskeelse veebimeedia esindajad suhtuvad kampaaniasse üpris põlglikult, nimetades seda kodutuid alandavaks ja halva maitse piiri ületavaks. Mida teie arvate?

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.