Google'i endine tippjuht õpetab: kuidas iPhone Androidi vastu vahetada

 (23)
Google'i endine tippjuht õpetab: kuidas iPhone Androidi vastu vahetada
Foto: REUTERS

Google'i endine tegevjuht Eric Schmidt avaldas sotsiaalvõrgustikus Google+ 900-sõnalise õpetuse, kuidas liikuda iPhone'ilt üle Androidile.

Schmidt alustas postitust väitega, et mitmed ta sõbrad, kes kasutasid või kasutavad iPhone'e, liiguvad üle Androidile ning seoses sellega otsustas ta kirjutada neile juhendi, kuidas see liigutus kõige valutumalt ette võtta, selgitab Kahvel.ee.

Google'i endise tippjuhi väitel on mitmed uued Androidi-telefonid, nagu näiteks Samsung Galaxy S4, Moto G ja Nexus 5, iPhone'ist parema riistvara ning intuitiivsema tarkvaraga.

Sissejuhatuse lõpus teatab mahlaka kõnepruugi poolest tuntud Schmidt, et mainitud telefonid on heaks jõulukingituseks iPhone'i kasutajatele.

Juhendis õpetab Schmidt, kuidas siduda seade oma Google'i kontoga, leida õigeid rakendusi, lisada kontakte, sünkroniseerida muusikat ning sisestada SIM-kaart telefoni.

Sotsiaalvõrgustikku Google+ postitatud juhendi lõpus toob Dr. Schmidt välja, et Macidel tuleks veebibrauseri valikul eelistada Chrome'i.

Schmidt kuulus Apple'i nõukogusse aastatel 2006-2009.

Loe Eric Schmidti algupärast postitust sotsiaalvõrgustikus Google+! Nagu arvata, äratas tehnoloogiaguru postitus elavat tähelepanu, kogudes vähem kui ööpäeva jooksul 500 kommentaari