Facebook Messengeri tumeda versiooni saamiseks pead saatma salaemoji

 (33)
Facebook Messengeri tumeda versiooni saamiseks pead saatma salaemoji
Facebook MessengerFoto: Dominic Lipinski, PA Wire/PA Images

Facebook lubas juba eelmisel aastal, et toob oma sõnumirakendusse Messenger tumeda režiimi (dark mode). Nüüd saavad huvilised asjale ka juba ligi, kuid selle aktiveerimiseks pead saatma ühele suvalisele kontaktile poolkuu-emoji (🌙).

Kuna tume režiim on alles arendusfaasis, võib sellel esineda veel mõningaid probleeme - kui mõned inimesed saavad pärast emoji saatmist koheselt tumedat režiimi lubavale valikule sätete alt ligi, siis teised peavad rakenduse taaskäivitama ning saavad alles seejärel režiimi aktiivseks muuta.

Just selline näeb Messengeri tume versioon välja Kuvatõmmis

Facebook on oma Messengeri rakenduses viimasel ajal tutvustanud tervet hulka uuendusi - parandanud näiteks rakenduse disaini ning lisanud võimaluse saadetud sõnumeid kustutada. Räägitud on ka võimalusest, et Facebook plaanib ühte rakendusse integreerida Messengeri, WhatsAppi ja Instagrami sõnumid.

Kuigi tume režiim ei anna rakendusele just funktsionaalsuse poolest just palju juurde, on tegemist laheda uuendusega, mis aitab muuhulgas pimedal ajal silmi hoida. Testrežiimis lahenduse saavad aktiveerida nii iOS kui ka Android operatsioonisüsteemide kasutajad.