Facebook hakkab meie tavalisi pilte ruumilisteks väänama


Facebook hakkab meie tavalisi pilte ruumilisteks väänama
(Foto: tootja)

Facebook teatas mais oma iga-aastasel arendajaüritusel F8, et töötab välja lahenduse, mis oskab tavalisi uudisvoogu postitatud pilte ruumiliseks (3D) pöörata.

Lahendus on nüüd valmis ja Facebook valmistub seda oma sotsiaalvõrgustikus kasutusele võtma, et kasutajad saaksid "hetki sügavuse ja liikumise abil elustada".

See käib nii: teed portreerežiimis pildi, postitad selle Facebooki ja valid variandi 3D Photo. Kõik muu on samamoodi nagu enne, võid soovi korral pildiallkirja lisada ja seda oma seinal levitada.

Miks peaks üks foto üldse kolmemõõtmeline olema? Et sul oleks seda võimalik Oculus Go või Rifti peakomplektiga kolmemõõtmeliselt vaadata muidugi. Virtuaalreaalsus on endiselt elus ja tahab meid südameid vallutada!

3D-fotosid saab igaüks juba vaadelda, kui neid kellegi uudisvoost leiab. Ise saab neid hakata looma Facebooki lubaduse järgi millalgi lähemate nädalate jooksul.

Kui 3D-võimekusega ekraanid oleks telefonivallas kunagi popiks saanud, siis muutuks selline uus võimalus kindlasti väga menukaks. Praegu peame lihtsalt ootama ja vaatama, et kui paljud ruumiliste piltide vastu üldse huvi tundma hakkavad.