Facebook abiks – Bitcoini-ülekanded muutuvad veelgi lihtsamaks

 (4)

San Franciscos baseeruv startup QuickCoin plaanib Bitcoini veebipõhise "sotsiaal-walletiga" massidesse viia: kasutajad saavad lihtsa liidese abil Bitcoine üksteisele saata ja vastu võtta.

Esialgu ühendab ettevõte oma toote Facebookiga, lootes, et Bitcoin läheb seal kiiresti üldiselt kasutatavaks, samas ei soovita tulevikus piirduda vaid sellega, kirjutab ajaveeb Krüptoraha.ee.

Ettevõtte kaasasutaja Marshall Hayner ütles, et QuickCoini eesmärk on kaotada Bitcoini senine keerukus kasutajate jaoks.

"Kui keskmine inimene hakkab kasutama Bitcoini, siis peab neil olema võimalus teha seda ilma, et nad isegi teaksid, et nad Bitcoini kasutavad või tundmata, et nad on kaasatud mingisse keerulisse protsessi."

QuickCoinil on eriti lihtne kasutajaliides, mille loomisel on mõeldud ka nutiseadmetele, sest "võta vastu Bitcoine" ja "saada Bitcoine" on ainsad funktsioonid liideses.

Wallet näitab väärtust nii dollarites kui ka Bitis (0,000001 BTC), muutmaks Bitcoini tutvustamise seni krüptorahaga mitte kokkupuutunud inimestele veel lihtsamaks ja muutmaks tähtsusetuks 1 Bitcoini kõrge hinna.

Loe täisteksti ajaveebis Krüptoraha.ee!