Ekspert soovitab: seitse erakordselt kasulikku äppi toidunautlejale


Ekspert soovitab: seitse erakordselt kasulikku äppi toidunautlejale
ekraanitõmmis (Wolti Facebooki-lehelt)

Tele2 müügi- ja turundusdirektor Kristjan Seema soovitab põnevaid toiduäppe, mis annavad maitseelamustele täiesti uue tähenduse.

Ajal, mil mitmed suuremad toidupoed pakuvad kojutellimise võimalust, on toiduvalmistamise äpid lausa asendamatud.

„Erakordselt mugav on kodus diivanil lesides telefonist vingeimad retseptid välja valida, koostada nädalamenüü, esitada e-poes tellimus ning mugavalt kullerit ootama jääda,“ sõnas Seema, kes kasutab ise seda võimalust sageli.

Samuti võivad äpid osutuda kasulikuks hetkel, mil endal pole kokkamistuju ning lihtsam on toit restoranist koju tellida.

„Sestap olen väga rõõmus ka ResQ ja Wolti suguste äppide leviku üle,“ lisas Seema ning tõi välja seitse mobiilirakendust, mis teevad igale toidunautlejale meelehead.

Menüü

on suurepärane eestikeelne äpp inimesele, kes armastab lihtsust. Koondab endas lademetes maitsvaid retsepte, mida järele proovida.

Lisaks on äpp suureks abiks nädalamenüü koostamisel – vali toidud välja, lisa need isiklikku menüüsse ning soeta vajalikud toiduained ühe poeskäigu või e-poe tellimusega!

Köök

on teine asendamatu kodumaine äpp, väga kasutajasõbralik ja lihtne rakendus, kus leidub huvitavaid retsepte ja nende valmistamise videoõpetusi alates jääkohvist lõpetades hoidiste valmistamisega.

Seotud lood:

Kui leiad isuäratava retsepti, lisa selle koostisosad vaid ühe nupuvajutusega ostunimekirja ning muuda poeskäik lihtsamast lihtsamaks.

Tastemade

on kommuun, mis ühendab toidu- ning reisihuvilisi üle maailma, kes lisavad äppi isuäratavaid ja omanäolisi retsepte. Videokeskne äpp on mugav, sellega liitunud kokad ja nende videod lõbusad ning toiduvalmistamise viisid igati vahvad!

ResQ

on eestikeelne äpp, mis kogub Tallinna restoranide seas üha enam populaarsust ning toob soodsalt lauale maitsva eine, aidates seejuures maailma toidujäätmetest päästa – äpiga liitunud söögikohad panevad toidud, mis muidu jääks üle ja läheks äraviskamisele, soodsalt müügile.

Sinul tuleb vaid pakkumistel silm peal hoida, sobiv eine valida, tellimus esitada ning sammud restorani poole toidule järele seada.

Wolt

muudab toidu ettetellimise mugavamaks kui kunagi varem!

Äpp annab ülevaate parimate lähedalasuvate restoranide menüüdest ning võimaldab samas keskkonnas koostada ka tellimuse ja end toiduvalmistamise protsessiga jooksvalt kursis hoida. Toidu maksimaalne valmistamisaeg on 30 minutit ning soovi korral tuuakse see sulle lausa koju kätte!

Like A Local

hoolitseb selle eest, et saaksid hästi söönuks ka võhivõõras linnas. Äpp hõlmab endas mitmeid erinevaid funktsioone, mis tulevad uusi paiku avastades kasuks ning mis kõige parem – rakendus aitab vastavalt linnale üles leida ka vingeimad toidukohad, mille kohalikud ise heaks on kiitnud.

Calorific

aitab tervislikult toituda, andes mõista, kui palju kaloreid erinevad toiduained sisaldavad ning jagades mahlakaid fakte erinevate toitude kalorisisalduste kohta.

Kõik väljatoodud rakendused on olemas Apple'i ja Androidi variandis, ainult Calorific on saadaval üksnes Apple’i kasutajatele.