Delfi tuli välja tasuta Androidi rakenduse ametliku versiooniga!

 (17)
Delfi Androidi rakendus
Delfi Androidi rakendusFoto: Ilmar Saabas

Sarnaselt iPhone'ile on Delfit alates tänasest võimalik lugeda läbi tasuta Androidi rakenduse. Juba mõnda aega on Delfi Androidi appi beta versioon olnud Android Marketist huvilistele leitav. Oleme saanud piisavalt vastukuaja ja uut rakendust vastavalt sellele paremaks muutnud. Meie ametlik versioon on eelmisest töökindlam, mahult väiksem, värske disainiga ja sisaldab uusi rubriike!

Kasutajad saavad lugeda uudieid, vaadata pildigaleriisid, personaliseerida rakenduse sisu, saata Delfi toimetusele pilte, uudiseid ja videosid ning palju muud.

See uudis peaks rõõmustama kiiesti kasvavat hulka Androidi operatsioonisüsteemi kasutavate mobiiltelefonide kasutajaid. Statcounter.com andmetel edestab 2011. a. juuni seisuga Androidi kasutajate hulk Eesti nutitelefonide turul iPhone'i kasutajaid 10 protsendiga, omades vastavalt 40 ja 30 protsenti turust.

Androidi tarkvara kasutatakse paljudes Aceri, ZTE, Alcatel, Delli, HTC, Huawei, LG, Motorola, Samsungi ja Sony Ericsson telefonides.

Rakendust saab alla laadida SIIT!

Lisaks iPhone´i ja Androidi kasutajatele mõeldud rakendustele on Delfil ka teiste mobiilide kasutajate jaoks olemas erilahendused aadressidel m.delfi.ee, m.publik.ee, m.majandus.delfi.ee, m.sport.delfi.ee, m.forte.ee, m.rahvahaal-ee ja m.noortehaal.ee.

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.