Britney Spears on populaarseim Twitteri kasutaja


Britney Spears
Reuters/Scanpix

Twitteri kasutajate populaarsust võib arvutada järgijate arvu põhjal. Senine arvamusliider oli USA näitleja, Demi Moore'i abikaasa ja muidu pullimees Ashton Kutcher, kuid mees pidi hiljuti koha loovutama Britney Spearsile.

Kurb, aga tõsi: Twitteri enim järgijaid kogunud konto kuulub Britney Spearsile. Miks kurb? Sest ta kasutab seda haruharva ja laseb enamiku säutsudest koostada mänedžeridel või muudel tiimiliikmetel, et endale nii-öelda promo teha. Tal on nende ridade kirjutamise hetkel 4 961 313 järgijat.

Ashton Kutcheril on vähemalt endal midagi öelda, ja 4 950 552 järgijat tõestavad seda. Ta kasutab Twitterit sageli samuti oma projektidele tähelepanu püüdmiseks, aga vahel reageerib ka teiste mõtetele ja suunab avalikkust heategevusele.

Kutcher oli esimene Twitteri kasutaja, kes kogus miljon järgijat. Ta püsis sotsiaalvõrgu "arvamusliidri" troonil 2009. aasta aprillist, kui röövis esikoha CNNilt.

Viie popima säutsuja hulka mahuvad ka Ellen DeGeneres (4 665 575), Lady Gaga (4 162 267) ja Ühendriikide president Barack Obama (4 049 106).

Muide, siin esitatud arvud kasvasid märgatavalt isegi uudise valmimiseks kulunud umbes tunni jooksul. Nii et vaevalt need enam lugemise ajal samad on.