AVALDA ARVAMUST: Kas Facebooki asutajatest filmi tasub oodata?

 (7)
Poster
Foto: Columbia Pictures / Relativity Media---

Facebookil ületas hiljuti poole miljardi aktiivse kasutaja piiri. 500 miljonit inimest internetis samas paigas ringi askeldamas? See on juba röögatu popkultuuri fenomen, mille põhjal valmib sügisel isegi film!

24. septembril jõuab New Yorgi filmifestivalil maailma ette film "The Social Network", mis räägib Facebooki asutajate elust, kesksel kohal loomulikult Mark Zuckerberg, kes on kujunenud lausa dollarimiljardäriks.

Filmiga on seotud üsna silmatorkav seltskond, kaamera ees astuvad üles näiteks peamiselt poplauljana tuntud Justin Timberlake (Facebook Inci president Sean Parkeri rollis) ja Hollywoodi noorema põlve esindajatest üks andekamaid tegijaid, Jesse Eisenberg (Mark Zuckerbergi osas).

Veel üllatavam on režissöörivalik: ei keegi muu kui kultusliku mainega David Fincher, kelle täispikkade linalugude nimekiri räägib enda eest. Valmimise järjekorras: "Alien 3", "Se7en" ("Seitse"), "The Game" ("The Game - soovid mängida?"), "Fight Club" ("Kaklusklubi"), "Panic Room" ("Paanikatuba"), "Zodiac" ("Sodiaak") ja "The Curious Case of Benjamin Button" ("Benjamin Buttoni imeline elu").

Kas selline film pakub Delfi lugejatele huvi või on Hollywoodi inimesed seekord tõesti päris ära pööranud? Või jääb tõde kuhugi vahepeale? Andke teada, sest meid kangesti huvitab!

Pikemaid mõtisklusi ootame meiliaadressile rahvahaal@delfi.ee, kasutada võib ka lehe vasakul servas olevat Rahva hääle vormi.

Fotosid ootame meiliaadressile rahvahaal@delfi.ee. Kui registreerid end rahvaajakirjanikuks, võid eriti hea foto eest võita ka preemia!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.