Arvustus: Samsungi 8. seeria nutiteleviisor

 (13)
Arvustus: Samsungi 8. seeria nutiteleviisor
Foto: Samsung

Viimastel aastatel on teleritele lisatud peale pildinäitamise palju nutifunktsioone – veebis surfamine, Skype'i videokõnede pidamine, sotsiaalvõrgustikes käimine ja veel muudki.

Üldjuhul esitlevad tootjad oma uusi telereid aasta alguses USAs Las Vegases peetaval CESi tehnikamessil. See pidas paika ka tänavu, mil Samsung ja paljud teised esitlesid 2013. aasta telerite tootevalikut, vahendab Kahvel.ee.

Selleks et proovida uue põlvkonna telerite kiirust ning funktsionaalsust, andis Samsung Kahvlile kaheks nädalaks testida uue 8. seeria tippklassi teleri.

Samsung UE46F8000ST

* 46-tolline Full HD LED 3D
* Clear Motion Rate 1000Hz
* 4-tuumaline protsessor
* Peidetav näotuvastusega kaamera
* Viipe- ja hääljuhtimine
* Kaarjas jalg
* Komplektis on kaks pulti – tavapärane ning puutetundlik

Teleri ülesseadmine

Iseenesest mõistetavalt tuleb teler enne käivitamist töövalmis seada. Selleks tuleb võtta ta karbist välja ning kruvida külge uus kaarja disainiga jalg.

Võrreldes möödunud aasta Samsungi teleritega on uus tugi palju minimalistlikum ning ei ole sedavõrd "karjuv".

Jala kruvimine võtab aega loetud minutid, kiiremad saavad ehk isegi vähemaga hakkama. Kuigi jalg on palju huvitavama välimusega, tuleb arvestada, et selleaastased Samsungi telerid vajavad laual või telerialusel pisut rohkem ruumi. Kui ruumi pole piisavalt, kukub teler sealt lihtsalt maha.

Seotud lood:

Esimesel sisselülitamisel küsitakse tavapäraseid asju – kus sa asud, mis keelt soovid kasutada ja mis on Wi-Fi parool. Lisaks tuleb teleriga sünkroniseerida ka puutetundlik pult.

Loe täisteksti ja vaata rohkem pilte saidil Kahvel.ee.

Target