Apple`i fännid tõmmaku kalendrisse punane ring - uus iPhone potsatab puult kahe nädala pärast

 (49)
Apple`i fännid tõmmaku kalendrisse punane ring - uus iPhone potsatab puult kahe nädala pärast
Õun õunafonis. AP

The Wall Street Journal teatab asjassepühendatutele tuginedes, et sellesügisene Apple`i suurüritus toimub 12. septembril ehk ülejärgmisel teisipäeval. Suurüritusel tuuakse rahva ette kolm uut nutiseadet, nende seas ka uus esitelefon ehk iPhone 8.

Apple`il on igal aastal paar-kolm suurt avalikkusele ja meediale suunatud presentatsiooni, kus uutest plaanidest pajatatakse ja ettevõtte värskemaid vilju demonstreeritakse. Uusi telefone on on alates iPhone 4st (selle arendusest teatati kevadel, toodet esitleti oktoobris) just sügisel rahva ette toodud.

Miski pole veel muidugi sajaprotsendiliselt kindel või kivvi raiutud, aga suure tõenäosusega saab Apple`i uus esitletav vapiloom-telefon nimeks iPhone 8. See saab olema varustatud servast servani ulatuva OLED-displeiga (misläbi kaob senistel telefonidel olnud kodunupp).

Sõrmejäljetuvastuse asemel hakkab telefon omanikku tuvastama 3D-näoskaneerimistehnoloogiaga. Lisaks sellele tulevad välja uuenduskuuri läbinud iPhone 7 ja iPhone 7 Plus, millele sahinate kohaselt lisandub uuendatud klaasist tagakülg ja juhtmeta laadimise võimekus.