Amazon pakub tasuta filme striimides Netflixile konkurentsi

 (11)
Amazon pakub tasuta filme striimides Netflixile konkurentsi
AP/Scanpix

USA veebi-jaemüügihiid Amazon lansseeris teisipäeval filmide voogesitusteenuse, mis astub otsesesse konkurentsi veebifilminduse tipptegijaga Netflix. Amazon sidus juurdepääsu filmistriimimisteenusele paketiga Amazon prime, mis maksab 79 dollarit aastas ning võimaldab liitunud Amazoni klientidele raamatute ja muu kauba piiramatut tarnimist ilma saatmiskuludeta.

Amazoni piiramatu mahuga voogesitusteenus on ettevõtte järgmine samm pärast Suurbritannias tegutseva filmi- ja mängulaenutusfirma LoveFilm ülevõtmist. Viimase seitsme aasta jooksul on LoveFilm, mida ka Netflixiga kõrvutatud on, kujunenud juhtivaks filmitellimisteenuse pakkujaks Euroopas, vahendab PhysOrg.com.

LoveFilmi veebikoht võib hoobelda 1,4 miljoni liikmega kogu Euroopas, ning pakub sarnaselt Netflixile DVD-laenutust posti teel, veebifilmide voogedastust otse arvutisse, internetiühendusega televiisoreid ja muid seadmeid.

Teenus Netflix on saadaval USA-s ja Kanadas; selle kliendid maksavad teenuse eest konstantset kuutasu. Juba praegu pakub Amazon filmide laenutamist või ostmist veebi kaudu osana oma tellitavast teenusest „Instant Video“.

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.