Algavat Tehnikaülikooli arengukonverentsi saab veebist jägida

 (4)
Algavat Tehnikaülikooli arengukonverentsi saab veebist jägida
Foto: Ilmar Saabas

Homme, 8. juunil on TTÜs arengukonverents. Konverents keskendub Tehnikaülikooli vastvalminud arengukavale aastateks 2011 kuni 2015. „Tehnikaülikool vastutab Eesti inseneeria ja tehnikakultuuri elujõu ja kvaliteedi eest. Olles Eesti ainus Tehnikaülikool, oleme usaldusväärselt ja viljakalt panustanud kaasaegse ühiskonna ülesehitamisse,“ ütleb Tallinna Tehnikaülikooli rektor Andres Keevallik arengukonverentsi eel.

„Ühiskond areneb, meie ees seisavad üleilmsed ja kohalikud väljakutsed. Kui soovime suurendada enda konkurentsivõimet, peab Tehnikaülikoolil olema ühiskonnas kandev roll tehnoloogiliselt arenenud ja teadmistepõhise Eesti loomiseks,“ lisab rektor Keevallik.

Konverentsi avavad TTÜ rektor Andres Keevallik ning haridus- ja teadusminister, akadeemik Jaak Aaviksoo. Konverentsil esinevad ettekannetega Tehnikaülikooli rollist kõrghariduses, ettevõtluses ja ühiskonnas ettevõtja ja TTÜ kuratooriumi liige Toomas Luman, majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts, TTÜ prorektorid Erkki Truve ja Kalle Tammemäe ning TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse direktor Tea Varrak. Konverentsi modereerib EMT juhatuse esimees ja TTÜ kuratooriumi liige Valdo Kalm.

„Tallinna Tehnikaülikoolil arengukava 2011-2015: akadeemiline kvaliteet“ sätestab Tehnikaülikooli kui avalik-õigusliku teadus-, haridus-, arendus- ja kultuuriasutuse missiooni, lähema ja kaugema visiooni, enesemääratluse, rolli ühiskonnas, strateegilised eesmärgid ja peamised tegevussuunad.

Seotud lood:

Konverentsi saab jälgida SIIT!

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.