Acer julges lõpuks oma uue põneva mänguri-sülearvuti hinda mainida (võtab õhku ahmima)

 (26)

Taiwani päritolu arvutitootja Acer tutvustas Berliinis möödunud septembri alguses toimunud tehnoloogiamessil IFA 2016 üht vägagi meeldejäävat mängimiseks mõeldud sülerit.

Acer Predator 21 X on tootja kinnitusel maailma esimene nõgusa ekraaniga sülearvuti, mille juures paistsid eriti silma seadme üldine massiivsus ja muidugi ekraan. See on 21-tolline, ultralai ehk 21:9 kuvasuhtega, 2560 x 1080 piksli ja G-Synci toega.

Lisaks Tobii pilgujälitustehnoloogia, mis muudab su pilgu arvutihiire sarnaseks osutamisvahendiks. Kuhu vaatad, sinna sihik või kursor ekraanil liigub.

Tobii'd toetavad mitukümmend arvutimängu, uuematest-tuntumatest näiteks Watch Dogs 2, Rise of the Tomb Raider, Steep, Assassin's Creed Syndicate, Deus Ex: Mankind Divided ja Tom Clancy's The Division.

Oli mõista, et odav säherdune masin olla ei saa, nii et Acer ei julgenud hinda mainida, küll aga väitis, et seade ilmub 2017. aasta alguses. Forte ja teisedki tehnoloogiast kirjutajad uskusid, et ilmselt näeb seda veel enne ilmumist messil CES 2017.

Loe Forte varasemat tutvustust 21 X kohta.

Nii ka läks. Acer näitab CES-il muu hulgas Predator 21 X ning teavitab, et USA-s ilmub see veebruaris hinnaga 8999 dollarit.

Ekraan ei paku enam algselt lubatud piksliarvu, vaid piirdub 1080p ehk 1920 x 1080 piksliga. Muidu on süler aga vägev:

Seotud lood:

* 21-tolline nõgus ekraan, 1080p, Tobii tugi

* mehaaniline klaviatuur

* ülekiirendamissõbralik Inteli protsessor Core i7-7820HK,

* 64 GB muutmälu,

* kaks GTX 1080 graafikakaarti,

* neljast 512 GB SSD-st koosnev RAID ja 2 TB kõvaketas

Tundub liiga kulukas? Aceri õilissüdamed disainisid ka säästuvariandi, mis maksab 2599 dollarit. Sellel on ainult 17-tolline nõgus ekraan ja ainult üks GTX 1080 kaart. SATA SSD RAIDI asemel võib olla ka ülikiire NVMe.

Acer on peamiselt tuntud kui arvutitootja, oma valdkonnas suuruselt kuues. Mängusõpradele suunatud arvuteid ja tarvikuid pakub firma ala-tootesarjas Acer Predator.