Aasta üks oodatumaid tipptelefone OnePlus 6 saabub 16. mail, loe, mida selle kohta teame või arvame

 (16)
Aasta üks oodatumaid tipptelefone OnePlus 6 saabub 16. mail, loe, mida selle kohta teame või arvame
Veebi "lekkinud" mitteametlik pilt OnePlus 6-st (foto: Evan Blass, Twitter)

Hiinlaste OnePlus pole enam ammu see väike põnev telefonitootja, mis 2014. a juunis oma esikmudeli One müügile tõi ja tehnoloogiasõpru suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega üllatas.

See aga ei tähenda, et OnePlus oleks hetkel relevantsemate telefonitootjate hulgast lahkunud või välja kukkunud. Ka 16. mail avalikkuse ette saabuv 6 (eeldatav nimi) on kahtlemata aasta oodatuimate tippmudelite seas.

Kõmu järgi võime oodata selliseid põhinäitajaid:

* peaaegu ääristeta ekraan

* 6,3-tolline ekraan, 2280 x 1080 pikslit

* Snapdragon 845 kiip

* kuni 256 GB failiruumi

* põhikaameral kaks sensorit, 16 + 20 MP

Lühidalt on oodata väikest sammu edasi hetkel uusimast mudeli 5T juurest, millel on küll teadupärast poole vähem failiruumi, veidi vähemvõimekam ja vanem kiip Snapdragon 835 ja rohkem nähtavat raami ekraani ümber.

OnePlus on juba paljastanud, et seadme tagakülg on klaasist, mille jaoks valiti sobiv välja 70 prototüübi hulgast. Sellel on viiekihiline veele vastupidav nanotehnoloogia abil loodud kattekiht.

OnePlus esmatutvustab oma uut telefoni Ühendkuningriigis Londonis 16. mail meie aja järgi kell 19. Firma müüs fännidele isegi üritusepileteid ja tundub, et kõik müüdi esimese päevaga läbi. Eks otsevoogu ole veebi teel nagunii mugavam jälgida, mis on ju pealekauba tasuta.

Loe ka Forte ülevaadet OnePlusi telefonide pildistamisvõimekuse kohta ja pikemalt seni uusimast mudelist 5T.