24. mai Puhata ja mängida: Xbox One'i järelkajad ja "Metro: Last Lighti" esmamuljed


24. mai Puhata ja mängida: Xbox One'i järelkajad ja "Metro: Last Lighti" esmamuljed
Foto: ekraanitõmmis

"Puhata ja mängida" on igareedene videomängudele ja mängimisele pühendatud netisaade, mida veavad Martin Mets, Rainer Peterson ja Rein Zobel.

Teisipäeva õhtul kuulutati välja Microsofti uus mängukonsool Xbox One - räägime, mis on vahepeal selgunud ja milliseid mänge uuele konsoolikarbile veel on oodata. (Pikem erisaade samal teemal Soundcloudis).

Veel räägime sellest, et praeguse generatsiooni lõpus tulevad mitmed eksklusiivsed konsoolimängud ka personaalarvutimängurite õuele, näiteks "Mortal Kombat: Komplete Edition" (ülaloleval pildil) ja suurema üllatusena ka "Metal Gear Rising: Revengeance".

Lisaks:

* "Killzone Mercenary" ilmub 4. septembril
* Activisioni järjekordne odavmäng
* Sony aktsia tõusis pärast Xbox One'i väljakuulutamist

Mängurubriigis räägib Rein uhiuuest Ukraina FPSist "Metro: Last Light" ja sellest, kas see on parem või halvem kui "Metro 2033", pealeselle proovis Rein ka 2D "Minecrafti" ehk "Terrariat".

Martin võttis ette "HOMM VI" iseseisva lisapaki "Shades of Darkness" ja tõdeb, et see on ebaausalt raske. Juttu tuleb ka "Far Cry 3: Blood Dragonist", "Sly Cooper 4"-st ja "Don't Starve'ist".

Rainer on olnud demolainel ja proovinud nii "Fuse'i" kui ka "Resident Evil: Revelationsi" demo ning mänginud legendaarset "Super Metroidi".

Seotud lood:

Mängusoovituseks on sel nädalal PS3 võitlusmängude allahindlus, kus peaks leiduma midagi igale maitsele.

Kuula saadet või lae see alla Raadio 1 leheküljel!