21. märtsi Puhata ja mängida – Kas inFAMOUS: Second Son õigustab PS4 ostmist?


21. märtsi Puhata ja mängida – Kas inFAMOUS: Second Son õigustab PS4 ostmist?
Foto: ekraanitõmmis

"Puhata ja mängida" on igareedene videomängudele ja mängimisele pühendatud netisaade, mida veavad Martin Mets, Rainer Peterson ja Rein Zobel.

Martin on jõudnud läbida PS4 eksklusiivi inFAMOUS: Second Son (pildil) ja annab aru, kas see mäng õigustaks PS4 ostmist.

Uudistenädala kõige olulisem märksõna oli virtuaalne reaalsus. Sony tutvustas virtuaalreaalsus-seadet, mis kannab esialgu nime Project Morpheus, ja Oculus Rifti arendajad tutvustasid prillide uut versiooni.

Veel: PlayStation 4 jaoks on tulemas oluline uuendus, lekkinud on info uute Assassin's Creedide kohta, Campo Santo kuulutas välja uue mängu, Xbox One saab suure hulga indie-mänge. Teeme ka juttu Valve'i dokumentaalfilmist Free to Play.

Mängudest tuleb peale inFAMOUS: Second Soni juttu mõistagi Titanfallist, mida on arvutil jõudnud proovida ka Rein. Endiselt mängime South Park: The Stick of Truthi, mida me nüüd oleme jõudnud proovida kõik (ja Rein tegi juba läbi). Lisaks veel paar väiksemat teost, näiteks 2048 ja Luftrausers, ning veider seade nimega Super Retro Advance.

Soovituseks on see nädal vastuoluline Spore, mida saab Steamist soetada 24. märtsini 3,74 euro eest.

Saadet toetab Gamestar.

Kuula saadet või laadi see alla Raadio 1 leheküljel või Soundcloudis!