Volkswagen tõmbas Genfis katte eriskummaliselt T-Cross Breeze SUV-lt

 (2)
Volkswagen tõmbas Genfis katte eriskummaliselt T-Cross Breeze SUV-lt
accelerista.com

Volkswagen esitles 1. märtsil Genfi autonäitusel lahtise kerega kompaktmaasturit T-Cross Breeze. Tegu on ideeautoga, mis peaks näitama kätte suuna, kuhu Volkswagen tulevikus linnamaasturitega liigub. “Kaks ühes” väike kõikjalsõitja saab olema kõige väiksem maastur Volkswageni toodangus.

Vahendab Accelerista

Volkswageni juhatuse esimees Herbert Diess selgitas: "2016 on Volkswagenile uute alguste aasta. T-Cross võimaldab heita esimese pilgu tulevastele Volkswageni mudelitele. Hakkame märkimisväärselt arendama ja laiendama oma linnamaasturite valikut ning tulevikus pakume selliseid sõidukeid kõigis põhisegmentides."

T-Cross Breeze on mõneti sarnane Las Vegase olmeelektroonika näitusel CES eksponeeritud BUDD-e elektribussiga, osas, mis puudutab kujustust ja interjööri detaile. T-Cross Breeze on esimene lahtise kerega linnamaastur omas klassis ning samal ajal ka taskukohane kabriolett, mis tänu kõrgel asuvatele istmetele tagab juhile ja sõitjatele hea ülevaate ümbritsevast.

BUDD-e eeskujul sai ka T-Cross Breeze endale juhtseadiste kontseptsiooni, millest harilikud lülitid sama kästi kui puuduvad, andes kokpitile futuristliku välimuse. Ainsana on alles jäänud suunatule- ja akende lülitid.
Loe edasi siit