Volkswagen tahab Alfa Romeo enesele kahmata?

 (6)
Saksa toit itaalia kastmes - ehk on sel ideel siiski jumet?
Saksa toit itaalia kastmes - ehk on sel ideel siiski jumet?Foto: Urmas Oja

Alfa Romeo on mitmes mõttes üks legendaarsemaid automarke maailmas ning on emotsionaalse autoostu sümbol. Alfad lagunevad, aga Alfade omanikud lagunevad ise veel valusamalt, kui neist loobuma peavad. Müügiedu ettevõte samas eriti näidanud pole ja nüüd on tulnud teated, et appi tõttab VW. Kas tõesti?

Saksa ahnusel pole piirel? Kuulub ju VW Gruppi juba tubli kümmekond automarki ja veoautotoojate aktsiapakke, ent nagu vahendab Automobilwoche, on Fiatilt Alfa üle võtmise huvi Volkswagenil täiesti olemas. Seni on käinud jutud, et VW Grupi Alfa Romeoks peab saama Seat - kas see pole siis õnnestumas?

Anonüümne, ent VW süsteemis kõrgel seisev allikas teatas väljaandele, et neil on siseringis Alfa võimaliku soetamise projektile hüüdnimigi valmis mõeldud: Itaalia kaste! Fiati boss Sergio Marchionne andis detsembris masust tõugatuna oma autokonglomeraati ümber struktureerides Alfale aastase armuaja, et end jalule ajada ning müüma hakata. Uus Giulietta on üle pika aja kõvasti kiita saanud mudel ning ehk õnnestub Itaalia automark siiski Itaalia omandisse jätta?

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane EkspressAutosse - kuulutus kuni auto müümiseni vaid 50.- krooni!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.