Viimane seiklus enne karantiini – Lexus RX Baikali järvejääl

 (10)
Viimane seiklus enne karantiini – Lexus RX Baikali järvejääl
Loo autor Veli, Lexus ja Baikali järvejääLexus

Väljasõitudega on pikaks ajaks ühel pool ning seda enam vedas, et viimane reis enne pandeemia algust oli seni üks põnevamaid. Tegu on ilmselt viimase kohaga maamunal, kuhu kuri viirus pesa teha tahaks – seekord viis tee Irkutskisse ja Baikali järvejääle.

Etteruttavalt olgu öeldud, et Siber, ja just talvine Baikali järv on sihtkoht, kuhu soovin kindlasti tagasi minna ning mida soovitan külastada kõigil, kel võimalus avaneb – liiatigi praegusel ajal, mil talved kipuvad olema soojemad ja lumetud

Ju selsamal põhjusel valiti Baikal elamusterohke Lexus RX hübriidide talvise proovisõidu toimumiskohaks – kui kusagil päris talve saab, siis Siber on see koht.

Mudel ise pole automaailma mõistes uus, kuid RX ei olnud ka ürituse peamiseks tõmbenumbriks. Kuivõrd Venemaa on üks väheseid turge, kus Lexus ikka veel hübriide ei müü, tutvustati kohalikele autoajakirjanikele, millest nad seni ilma on olnud.

Seotud lood:

Kõik teised said proovida, kuidas kala veest väljas hakkama saab – oli see minugi peamine kriitika pärast septembris toimunud uuenenud mudeli avalikustamist, et tegu on liiga kalli autoga, millega julgeks midagigi põnevat ette võtta.

Sel väljasõidul võttis Lexus justkui sõnasabast kinni ja näitas, et kala saab veest väljas hakkama küll.

Loe edasi Acceleristast