VIDEO: Uus VW Põrnikas reetis end kogemata täies ilus!

 (7)
Pikem, paksem, kas ka parem?
Pikem, paksem, kas ka parem?Kaader klipist

Ei saaks öelda, et viimane nn. New Beetle ehk Uus Põrnikas mingi kaunis objekt oleks. Pigem on see armas ja stiilne, ent kindlasti mitte elegantne. Viimasele keksendub aga 2012. mudeliaasta Põrnikas, mis veidi aega tagasi täies alastuses kaamera ette jäi. Vaata videost!

Uues Uus Põrnikas on eelkäijast hoopis voolavama joonega, ses on rohkem hinge, vähem jäiku kaari ning rohkem ruumi tagaistmel. Teisalt on sel kõik eelkäija elemendid alles, need on lihtsalt oluliselt lödimaks vajunud. Mootorivalik koosneb väga suurest hulgast erinevatest agregaatidest. Pisim neist kahtlemata Volkswageni nutikas 1,2-liitrine turbomootor, suurim aga koguni 2,5-liitrine 170 hj vabalthingav mootor.

Lisaks bensiini ja diislit põletavatele mootoritele tuleb uus Põrnikas turule ka hübriidina, mille ajam koosneb 150 hj 1,4-liitrisest bensiinimootorist ja 27 hj elektrimootorist. Kuidas mõjuvad aga need uue mudeli kerevormid, vaata videost.

Jälgi Forte autouudiseid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.