VIDEO | Uuenenud Subaru Outback: võimalik, et kõige rohkem autokujulist vastet rahale

 (23)

Accelerista kirjutab, et V generatsiooni Subaru Outback on teinud läbi värskenduskuuri, mille käigus täiustati kabiini ja anti välimusele moodne lihv. Olulist täiendust said juhiabid ja mugavusvarustus. Hinnasilt jäi samaks, mis tähendab, et krossoverite segmendis on Outbackile raske vastu hakata.

23 aastat tagasi tegi Subaru ajalugu, ehitades Legacy pereauto baasil kõrgendatud kliirensiga nelikveolise universaali, mis sai nimeks Outback. Sellega oli sündinud uus autoklass: krossover. Nüüdseks on kõikjalsõitjad iga endast lugupidava autotootja mudelivalikus. Subaru Outback on aga positsiooni säilitanud, olles üks müüdumaid krossovereid.

Viienda põlvkonna Outback’e vurab Eesti teedel üle 1500 – paljuski tänu sellele mudelile hoiame siiani maailma kõige tihedama kontsentratsiooniga Subaru-maa tiitlit.

Vaevu kolm aastat vana Outback läbis 2018. aasta kevadel uuenduskuuri. Veidi värskendati auto välis- ja sisedisaini, parendati mootori, käigukasti ja vedrustuse seadistusi.

Moodsale ajale omaselt sai uuenenud Outback peale hulganisti mugavusvarustust ning täienes juhiabisüsteemide valik. Ka sõitjateruumis on senisest vaiksem.

Loe lähemalt Acceleristast.