VIDEO: Salapärane segway sobib tühjas Linnahallis luuramiseks!

 (13)
Linnahallis on tasakaaluliikuriga väga mugav ringi luusida
Linnahallis on tasakaaluliikuriga väga mugav ringi luusidaKaader klipist

Tallinna Linnahall on mõneti valesti mõistetud ehitis. Seda peetakse punaminevikuga paleeks, mille tulevik on tänini ebakindel. Segway on NASA rahva leiutatud vahva sõiduk, mis on täna veel sama eksklusiivne kui Linnahalli arhitektuur. Vaata videost, kuidas segwayga Linnahallis ringi luusitakse!


Super Segway Eesti tegutseb Tallinna vanalinnas tasakaaluliikurite laenutamisega Vene tänaval. Erakasutuses olevat meie maal umbes poolsada segwayd. Liikluseeskirjas on need võrdsustatud tõukeratastega, kiivri kandmine pole kohustuslik ning liigelda võib jalakäijate vahel. Tippkiirus on 20 km/h, politsei versioonidel aga koguni 35 km/h ning menüüs on ohtralt lisavarustus ja mitmeid erinevaid versioone.

Arhitekt Raine Karbi projekteeritud Tallinna Linnahall valmis 1980. a. ning on tänini ainus objekt, mis merelinna kesklinna merele avab. Täna ei toimu seal enam mitte ühtegi üritust ning kogu võimas objekt on ootel. Lammutamisest on see muinsuskaitsjatele tänu pääsenud. Nüüd on kõik arendajate taga, sest kuigi Linnahall on monumentaalsete ja otse kükloopiliste mõõtmetega rajatis, on see väga magusa koha peal paiknev magus kinnisvara.

Seotud lood:

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane EkspressAutosse - kuulutus kuni auto müümiseni vaid 50.- krooni!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.