VIDEO | Kõige igavam auto, osa 2: Tesla Model X-i kojutoomine

 (8)

Arutelu teemal, kas Tesla on mõttetu või on see elektriauto teerajaja, on AM.ee toimetuse lõpuks ära tüüdanud. Otsustasime selgusele jõuda, kui kohutav see lõppude lõpuks on.

Ilmselge on see, et läbisõit on kohutavalt lühike, kogu aeg on vaja laadida või laadijat otsida, koostöökvaliteet pidi kehv olema, raudselt on ebamugav ning need tuviuksed on ebapraktilised. Vähemalt nii räägitakse.

Võtsime ühendust lähima Tesla esindusega Soomes ja tõime ära ühe Model X-i, millega üritame neile küsimustele vastuse saada.

Kogu janti jäädvustame videos, valdavalt Vloggi stiilis ning peale Tesla tagastamist soomlastele loosime välja ühe Rode videomikrofoni, mille võitmiseks on vaid YouTube'i-video alla visata kommentaar, kus ja miks just sinul seda tarvis on.

Nagu Ida-Euroope turistile kombeks, külastasime ökoliikuriga ka Ikeat, odava juustu-või poodi, Prismat ning õgisime ennast kurguni täis Viking Line'i rootsi lauas.

Hämmastas tõsiasi, et lisa-kümne euro eest saab Viking Line'i väljasõidu prioriteeti kasutada.

Olla mahasõidul esimene auto, tähendab täis laeva puhul koju jõudmist siis, kui viimased alles laevalt väljuvad.

Järgmisena teeme selgeks kas Tesla SUV on linnamaastur või sportlik mahtuniversaal, nagu nimi ütleb (sport utility vehicle). Samuti, et kui hull on see laadimise ja läbisõidu teema ja kes üldse peaks endale sellist autot kaaluma.

Esimest videot vaata Forte lehel