VIDEO: Jaguar esitleb Genfis XF Sportbrake mudelit

 (6)
VIDEO: Jaguar esitleb Genfis XF Sportbrake mudelit
---

Briti autotootja Jaguar üritab peale X-Type Sportwagoni ebaedu uuesti lüüa läbi universaalkerega mudeliga, esitledes peagi avataval Genfi autonäitusel XF Sportbrake mudelit, teatab autoportaal WHATCAR?

Jaguari sõnul on kõik XF Sportbrake kerepaneelid B-piilaritest tagaotsani uued.  Universaalkerega mudel on sama lai ja suure telgede vahega kui sedaan, pikkuses on lisandunud 5 millimeetrit ning tagaistmel 48 millimeetrit pearuumi.

Auto mass on kasvanud sedaaniga võrreldes 70 kilogrammi võrra ning pagasit mahub 550 liitrit (kui tagaistmed on üleval), istmete alla klappimisel mahub kuni 1 675 liitrit.

Sedaani vedrustus on vahetatud välja õhkvedrustuse vastu, mis autotootja sõnul on säilitanud sedaani juhitavuse ja sõidumõnu. Jõuallikatest on valida vaid 2,2-liitrise ning 3-liitrise diiselmootori vahel. Autotootja disainijuht Ian Callum kinnitas, et peagi on oodata ka 510-hobujõulist XFR versiooni.

Vaata videost!

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.