VIDEO: Jaapanlane ehitas ühele parkimiskohale 6 miljoni eest maja

 (23)
Algselt asuski siin vaid ühe auto parkimiskoht
Algselt asuski siin vaid ühe auto parkimiskohtKaader klipist

Kokku oma pool miljonit dollarit maksma läinud hoone paikneb "krundil" tänavanurgal, kus nüüdne kolmekordse kodu omanik oma autot parkida tavatses. Autokoht on endiselt alles - maja sees, pakituna kõigi muude eluhoone erinevate funktsioonidega nutikalt ühte. Vaata videost, kuidas see imepisike eramu sündis!

Peaaegu kuus miljonit krooni on sellise majakübemekese eest ehk üsna soolane hind, ent Tokyos on asustustiheduse ja ruuminõudlusega asi nii kaugele, et tegelikult sai omanik hakkama suhteliselt soodsalt. Pisikese kolmekorruselise rajatise peale hakkaski mees mõtlema just suurema, normaalsema maja kättesaamatuse tõttu.

Nüüd elab ta seal koos oma ema ning kõigi mugavustega, mis on osavalt arvukatesse orvadesse ja unarustesse ära peidetud. Korrustevahelist liikumist reguleerib kolmnurkne ruumisäästlik keerdtrepp. Ainus probleem sellistes Jaapani pealinnas aina enam levima kippuvates kodudes on antud juhul asjaolu, et poissmees peab ööbima oma emaga sisuliselt samas voodis - ruumi kokkuhoiu mõttes!

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.