VIDEO: Alfa Giulietta on valmis vastama kõigile küsimustele

 (1)
Giulietta on taas üks mudel, mis peab Alfat reformima hakkama
Giulietta on taas üks mudel, mis peab Alfat reformima hakkamaKaader klipist

Barcelonas üles filmitud hoogsas ja kaunis promoklipis ei tiiruta Alfa Romeo Giulietta, taaskord firmale omalaadse päästerõngana töötama pidav uudismudel niisama ringi, vaid esitleb enda kohta hulga muljetavaldavaid fakte. Vaata videost, kuidas see konkurentide kõrval tundub!

Kuuldavasti on arenduses ka nn. kuum versioon ehk Giulietta GTA. Euroopas mai kuus poodidesse jõudev Alfa pakub emotsioonidele ja stiilsele välimusele lisaks väidetavalt ka palju ruumi, säästlikku sõitu ja loomulikult otsatut sõidumõnu.

Bensiinimootoritest saab valida 120 hj 1.4TB, 170 hj 1.4TB MultiAir’i ja 235 hj 1750 TBi vahel. Diislitest pakutakse 105 hj 1.6 JTDM ja 170 hj 2.0 JTDM. Vaata videost, kas tasub auto eeltellimus juba Eesti esinduses Pilot Motors sisse anda!

Nagu Alfaga ikka minna tavatseb, on nende müük taas kõvasti langenud ning autode arendamine aeglustunud. Aga see vääramatu Alfa müüt ja kummaline võlu ei kao, muidu oleks ebastabiilne firma juba ammu kinni pandud. Uue 166 arendamine on peatatud ning peale MiTo, 159, Brera ja nüüd siis ka Giulietta Alfal muid mudeleid polegi. Ja nii peab viimane jällegi raske vastutusekoorma all turule sisenema nagu viimati tegi seda 156.

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane EkspressAutosse - kuulutus kuni auto müümiseni vaid 50.- krooni!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.