Veel uusi Daciaid: Logan MCV ja erimudel Duster Aventure

 (19)
Veel uusi Daciaid: Logan MCV ja erimudel Duster Aventure
(foto: whatcar.ee)

Pärast uuendatud Dacia Loganit, Sanderot ja Sandero Stepwayd suundub Rumeenia autotootja järgmistele võitudele uue, väikese hinnaga suure universaali Logan MCV ja maastikuauto praktilise ja pilkupüüdva erimudeliga Duster Aventure’ga.

Pildigalerii WhatCar?-is

• Mõlemad jõuavad müügile lähikuudel
• Logan MCV pakiruumi mahuks 573 liitrit
• Adventure saadaval kahes värvitoonis

Uus Dacia Logan MCV

Edukast turuletulekust julgustatuna esitleb Dacia uute Logani, Sandero ja Sandero Stepway jalajälgedes nüüd uut Logan MCV-d. Uus universaalkerega Logan MCV on kaasaegse kujundusega, avar ja funktsionaalne, mahuka sõitjateruumi pluss 573-liitrise pakiruumiga.

Uue Logan MCV-ga on Dacia kompromissitu, pakkudes enamikul turgudel praeguse mudeliga võrreldes sama hinnaga rohkem varustust. Uus varustus hõlmab ka multimeediasüsteemi MediaNav, kiirushoidikut koos kiirusepiirajaga, tagumisi parkimisandureid ja Eco-sõidurežiimi.

Uued mootorid — diisel ja TCe 90 bensiinimootor — hoiavad ülalpidamiskulud madalal ning sõidunaudingu arvelt ei pea tegema järgiandmisi kütusekulus ega CO2 heitmetes.

Uue Dacia Logan MCV tellimusi hakatakse vastu võtma 2013. aasta teises kvartalis.

Seotud lood:

Duster Aventure erimudel

Aventure on Dusteri originaalne eriversioon, sel on varustuses lisad nagu katuseraamidele paigaldatud laternad, kummist põrandamatid ning topograafilise kaardiga satelliitnavigatsioon Garmin.

Erimudelil on kaks kerevärvi — liustikuvalge (Glacier White) ja pärlimust (Pearl Black) — mõlemad ilmestatud eriliste väliskaunistuste ja eristuva sisepolstriga.

Kõikidele neile omadustele, mis on Dusteri märkimisväärselt edukaks muutnud — stiil, ruumikus ja maastikuvõimed — lisab Duster Aventure isikupärase, Dusteri iseloomule väärilise välimuse ning väga atraktiivse hinna.

Dacia Duster Aventure erimudel jõuab müügile alates aprillist.