Vaata videot ja pildigaleriid uue Volvo XC90 sisemusest

 (13)

Volvo Car Group (Volvo Cars) avaldas esimesed pildid täiesti uue Volvo XC90 salongist. Uus salong on kõige luksuslikum, mis kunagi Volvo jaoks disainitud. Selle inspiratsiooniallikaks on Volvo sünnimaa Rootsi, mida tuntakse üleilmselt kui riiki, kus uusim tehnoloogia on ühendatud puhta, kauni ja parimatest materjalidest meisterlikult teostatud disainiga.

Pildigalerii WhatCar?-is

• Tahvelarvuti sarnane puuteekraan
• Täiesti uus juhtimissüsteem
• Kristallklaasist valmistatud käigukang

„Kõige silmapaistvam omadus on tahvelarvuti sarnane puuteekraan, mis on täiesti uue juhtimissüsteemi keskpunktiks,” ütles Volvo Carsi vanemasepresident disaini alal Thomas Ingenlath.

Seda süsteemi tutvustatakse põhjalikumalt hiljem. Ent see peaaegu ilma nuppudeta süsteem on juhtide jaoks täiesti uus lahendus auto funktsioonide juhtimiseks ning juurdepääsuks paljudele internetipõhistele toodetele ja teenustele. Lisaks sellele aitab see luua salongi, mis on kaasaegne, ruumikas ja lakoonilisem.

Uue XC90 salongis on pehme nahk ja puit kombineeritud käsitööna valminud elementidega, milleks on näiteks Rootsi kuulsa klaasitootja Orreforsi kristallklaasist valmistatud käigukang ning teemandikujulised start/stopp-nupp ja helitugevuse reguleerimise nupud.

Loe edasi WhatCar?-ist