Uus Volkswagen Põrnikas - magus nagu koogelmoogel

 (7)
2012 Volkswagen Beetle Concept
2012 Volkswagen Beetle Concept---

Vaid ehk aastake veel ning VW esitlebki juba oma uue Põrnika uut põlvkonda. Huvilised ja autohoolikud ei suuda loomulikult nii kaua vastu pidada ning esimesed korralikud pildid sellest, milline too klassikaliste joontega 21. sajandi nunnu-auto olla võiks, ongi valminud.

Taolise ette kallutatud kere ning laineliste joonte ja ovaalsete positiivselt loppis vormidega Põrnika visiooni autor on Belgia disainer David Cardoso, kel sõna ’car’ ehk auto juba nimeski kõlaval kohal. Kui praegune New Beetle on minimalistlik ja naiselik stilisatsioon kunagi Hitleri tellitud ning Ferdinand Porsche loodud rahvaautost, siis Cardoso on teinud sellise maskuliinsema ja äkilisema lahenduse.

Peamise noodina jääb kõlama siiski armsuse meeleolu, mis ühe VW Põrnika iseloomust kaduda ei tohikski. Agressiivsust on teisalt samuti piisavalt, umbes nagu Alfa Romeo MiTo juures, millega see ideeauto ju idee poolest võistelda võiks. Jõuajamiks on trendi kohaselt ette nähtud elektrilised agregaadid, ent eelkõige on see auto nähtud ette siiski vaatamiseks ja unistamiseks. Seda nüüd tehtagugi! Volkswageni enda uudistoode nii julge kindlasti ei tule.

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane EkspressAutosse - kuulutus kuni auto müümiseni vaid 50.- krooni!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.