Uus täht autotaeva kõrgustes on sündinud: saage tuttavaks, Polestar 1

 (22)
Uus täht autotaeva kõrgustes on sündinud: saage tuttavaks, Polestar 1
accelerista.com

2017. aasta suvel eraldus legendaarne performance-autode tootja Polestar omaette kaubamärgiks, et asuda tootma võimsaid elektriajamiga sportautosid. 17. oktoobril esitleti maailmale esimest nooblit 600-hobujõulist kaunitari, mis jõuab müügile 2019. aastal. Pole kahtlustki, uus täht on sündinud!

Vahendab Accelerista

Polestar, Volvo grupi performance-autode kaubamärk, avalikustas koos esimese mudeliga oma tulevikuplaanid uue eraldiseisva elektriliste performance-autode tootjana. Kolm uut mudelit näevad ilmavalgust juba lähiajal.

Koos tootmisplaaniga ning Polestar 1 mudeli esitlusega näitas tootja ka täiesti uut, just võimekate särtsusportlaste tootmiseks ehitatud tootmisüksust Hiinas. Koos tootmisega võtab Polestar sihiks täiesti uue kliendikeskse strateegia, millega eri turgudel kanda kinnitada.

AHVATLEVALT VÕIMAS JA KAUNIS POLESTAR 1

600-hobujõuline hübriidajamiga Polestar 1 on tootja esimese auto, mis veereb tootmisliinilt juba 2019. aasta keskel. Tootja on optimistlikult meelestatud uute mudelite tuleviku osas, sest uudne lähenemine võimaldab paindlikku planeerimis – ja tootmisstrateegiat.
Loe edasi siit