Uus ŠKODA Fabia: konkurentide sõidukid võiks müügiplatsile jätta!

 (72)
Uus ŠKODA Fabia: konkurentide sõidukid võiks müügiplatsile jätta!
whatcar.ee

Kolmanda põlvkonna Fabial on oma eelkäijatega umbes samapalju ühist, kui ühe pere õdedel ja vendadel- napilt alla kümnendiku äratuntavast DNA-jäljest. Tšehhid pakatavad uhkusest- kolmas Fabia on esimene, päris puhas “tšehh”, inseneritööst koostekvaliteedini.

Pildigalerii WhatCar?-is

• Täiesti uudne, Tšehhis kokku pandud Fabia
Euro NCAP maksimumtärnid
• Mõistlik hind, alates 9990 eurost

Etteruttavalt tuleb öelda, et see mäng on küünlaid väärt! Väikeses, aga igapidi kvaliteetses Fabias on piisavalt ambitsiooni, et ka suuremate, väike-keskklassi konkurentide sõidukid kauaks ajaks müügiplatsidele seisma jätta.

Sellest, et torm on tulemas, andis aimu ka äsjane What Car? Aasta Auto 2015 auhind. ŠKODA Fabia tegi võistlusel puhta töö ja kuulutati uhkelt üldvõitjaks.

Möödunud aasta lõpul andis Euro NCAP Fabiale kokkupõrketestides maksimumhinde, ehk 5 punkti ja nii on Fabia omas klassis ka üks turvalisemaid autosid.

Seda, kuidas Fabial Eestis minna võiks, saame peagi teada- uued autod on aasta lõpust müügisalongides nähtaval ning laovaru piisav, et igaüks leiaks meelepärase auto.

Seotud lood:

Välise ja sisemise ilu väljapeetud tasakaal

ŠKODA on Fabia puhul õige pisut läinud kaasa pisiautosid üldisemalt tabanud trendilainega “igaüks saab häbenemata oma halba maitset demonstreerida” ning pakub ostjale ühtekokku kuni 125 värvikombinatsiooni keredetailide sobitamiseks.
Loe edasi ja vaata pilte WhatCar.ee-st