Uus Hyundai Elantra on julge ja elegantne korraga

 (6)
Hyundai uus ja efektne Elantra
Hyundai uus ja efektne ElantraHyundai

Autonäitusi on planeet täis nagu paiseid. Äsja oli fookuses Pekingi show, Hyundai esitles oma uut Elantrat ehk Avantet aga Lõuna-Koreas käimasoleval Busan Motor Showl. Nagu teisedki uued Hyundaid, on see nüüd võimalikult edev ja laineline.

On see aga siiski elegantne? Ehk on Elantra ja Hyundai üleüldise igavuse peletamiseks ette võetud sammud liialt pikaks kujunenud? Kas auto mõjub ka päris elus väsitavalt või siiski ergutavalt ja usinalt, selgub masinat reaalselt nähes. Fotodelt paistab vastu küll auto, mis on uhke, et see Hyundai on.

Salongi puudutavat pildimaterjali veel avalikustatud pole, ent Hyundai sõnul valitseb Elantra interjööris uhke ja elurõõmus õhkkond, kus hulk varustust ja vidinaid, mida konkurentidel ette näidata polegi. Näiteks on sel ka tagaistmed soojendusega – vägev! Värviline LCD ekraan jms.

Kapoti alla pakutakse 1,6-liitrist GDI bensiinimootorit, mis arendab 140 hj ja pakub 167 Nm väänet. Käigukastiks on 6-astmeline automaat, mis tagab tootja teatel sama klassi masinaist 10 % madalama kütusekulu. Kauplustest võib värsket mudelit küsima hakata aasta teises pooles.

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane EkspressAutosse - kuulutus kuni auto müümiseni vaid 50.- krooni!