Uus Chrysler Sebring on negatiivsusest puhas Nassau

 (9)
Chrysler Nassau ideeautona - Sebringust tõesti klassi võrra kenam
Chrysler Nassau ideeautona - Sebringust tõesti klassi võrra kenamChrysler

Sebringust ei saanud kunagi hitti, selle välimus jättis soovida ning nüüdseks toodetakse toda ka juba Volga Siberina. Tõesti – aeg muutusteks on käes. Selle aasta lõpul saabubki täiesti uus ning täiesti uue nimega Sebring – Nassau.

Nassau on paik Bahama saartel ning tuntud tennisepallide bränd. Selle aasta neljandas kvartalis saab aga nii hakata kutsuma ka Chrysleri keskklassi sedaani. Chryslerina debüteeris Nassau nimi ideeautol 2007. a.

Sebringu põhiline turg on Chrysleri sõnul autorendifirmad ja ettevõtete autopargid, mis tavakliendi jaoks positiivset nooti ei oma. Nagu ostaks enesele takso. Kõige hullemaks osaks Sebringust peeti reeglina selle salongi kvaliteeti, mis oli konkurentidega võrreldes tõesti nagu nõukogude aja tasemel. Nii et Sebring mingeid plussmärgiga brändiomadusi eneses ei kanna ja aeg see sõna ajaloo prügikasti heita on õige.

Nassauga koos tuleb 2011. a. ka täiesti uus Dodge Avenger ning mõlemad on senistest totaalselt teistsuguse olemisega. Interjööris lubatakse imet teha ning selles sektoris Chrysleri jaoks tõesti uus lehekülg pöörata.

Jälgi EkspressAuto uudiseid ja artikleid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane EkspressAutosse - kuulutus kuni auto müümiseni vaid 50.- krooni!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.