USAs selgusid värskeimad parimad custom-mootorrattad

 (5)
KW Customs Tantalizer
KW Customs Tantalizer

2011 US Ultimate Builder Custom Bike Competition jõudis Daytona Progressive International Motorcycle Showl finaalini, kus 40 erilise kaherattalise hulgast valiti välja kolm preemiasaajat. Jänkid on custom-tsiklitest vaimustunuimad terves maailmas ning see on ka ainus paik, kus peetakse muu hulgas custom-tsiklite ehitamise maailmameistrivõistlusi.

Ultimate Builder Competitioni võitis Performance Custom kategoorias Jack McCoy RCC Sportbike’ist oma topeltturboga 1340-kuubikulise reasneljase mootoriga varustatud Suzuki B-Kingiga, mil 21-tolline esiratas ning tsikli sabaossa paigutatud radiaatorid.

Klassis Modified Harley kuulutati parimaks LA Speed Shopi omanik ja tsikliehitaja Chris Richardson, kes võlus žüriid 1947. a. Harley-Davidson FLiga, mil 74-kuuptolline Knuckleheadi mootor ning hulk käsitsi valmistatud eridetaile. Harley pani Richardsonile selle töö eest välja uhiuue Screaming Eagle mootori.

KW Customs Tantalizer

Freestyle ehk vabaklassis võttis esikoha au Kenny Williams KW Customsist, kelle Tantalizer ka uudist saatvatel piltidel figureerib. Sel on 127-kuuptolline V-Twin mootor, 23-tolline Performance Machine esiratas ning õhkvedrustus nii taga kui ees.

Jälgi Forte autouudiseid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.