Unustage isesõitev auto: Porsche omanik tahab autoga sõita, mitte mune keeta!

 (24)
Unustage isesõitev auto: Porsche omanik tahab autoga sõita, mitte mune keeta!
accelerista.com

Porsche omanik tahab autoga ennekõike sõita ning vastne tegevjuht Oliver Blume teataski, et ei plaani lähitulevikus investeerida isesõitvatesse autodesse. Ettevõtte prioriteet on arendada edasi hübriidtehnoloogiaid ning tuua mõne aasta pärast turule sportlik elektriauto.

Vahendab Accelerista

Äsja saime teada, et Porsche 911 jõuab 2018. aastal turule ka pistikhübriidina, selleks modifitseeritakse auto platvormi, et mahutada ära 2 jõuallikat ning akupakk.

Ka “Teslatapja” ehk supersportliku elektriauto arendamisel on Porsche astunud olulisi samme ning lubanud auto tuua müügile aastaks 2020. Koos autoga peaks tarbijateni jõudma ka induktsioonlaadimise-võimalus ning palju kaasaegseid digitaallahendusi. Autonoomset sõiduviisi nende hulgas ei ole.

Porsche vastne tegevjuht Oliver Blume kinnitas äsja saksa Westfalen Blatt lehele antud intervjuus, et Porsche ei kavatsegi tillerdada muude luksusmarkide sabas ja hakata kiiruga arendama isesõitvat autot: “Võimalus, istuda isesõitva Porsche sportauto rooli on omanikule kahtlemata sama ahvatlev kui Rolexi kellaga mune keeta,” intrigeerib Oliver Blume.
Loe edasi siit